FRANCHISING İLE LA WOQQA

Franchising İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Şube açmanız için öncelikle bizimle iletişim kurduktan sonra konum, mekan ve diğer detayları netleştirmeniz gerekmektedir. Tüm detaylar belli olduktan sonra fiyat, ortalama masraflar vs. hesaplanarak tarafınıza teklif iletilir.

Mekanı, konum ve yer bilgisini kendiniz belirliyorsunuz, biz uygunluk açısından değerlendirmesini yapıyoruz..

Evet ürünler günlük olarak dağıtılır ve şubelerimize sevk edilir.

Lokasyona göre değişkenlik göstermekle birlikte bulunduğunuz bölgede tedarik edebileceğiniz anlaşmalı noktalar belirlenmektedir.

Şubemiz personelini, ekibini kendisi oluşturabilir ancak gerektiği durumlarda eğitim / destek verilebiliyor.

Tadilat, dekorasyon ve ekipman lokasyon, mekan büyüklüğüne göre değişmekte olup; ortalama 1 ay ile 2 ay arasında değişkenlik göstermektedir.

Birlikte çalıştığımız mimarlık firmaları tarafından mimari proje çizimi, inşaat aşaması anahtar teslimi şeklinde yapılmaktadır. Eğer Franchise projeyi kendisi yaptırmak isterse konsepte bağlı kalmak ve onaylatmak üzere kendisi yaptırabilir.

La Woqqa kurumsal bir marka olduğu için her bir şubesindeki ürün ve hizmet standardını sağlayabilmek adına tüm ürünlerin en uygun koşullarda satın almasını sağlar ve tedarik eder. Gerekli tüm menü, amerikan servisi, ıslak mendil, matbaa ürünleri vs temin edilecektir.

Markalaşma sürecinde en önemli unsurlardan biri her bir şubede aynı kalitede ürün ve hizmetin sunulmasıdır. Aynı zamanda her bir şubede müşterinin her bir ürünü satın almasına olanak sağlanmasıdır. Bu nedenle şubelerin menü dışı farklı ürünleri satmasına izin vermemekteyiz. Fakat franchise’lerimizin önerileri doğrultusunda arge ekibimiz çalışarak önerilen ürünlerin uygunluğunu değerlendirmektedir.