HAKKIMIZDA

KISACA LA WOQQA

Şık tasarımıyla göz zevkinize uygun bir mekan, istediğiniz zaman ruhunuzu dinlendirebileceğiniz, ailenizle, sevdiklerinizle sohbet edebileceğiniz, çocuklarınız özel oyun alanımızda oyun oynarken kahvenizi yudumlayabileceğiniz kaliteli ve huzurlu bir ortamda siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktayız. Öğlen aralarında en hafif yiyeceklerin, gün içinde mis gibi kahvenin yanındaki nefis tatlının, akşam yemeklerinde tadı damağınızda kalan lezzetlerin İstanbul’daki adresi...

La Woqqa Cafe & Restaurant Türk ve Dünya mutfaklarının seçkin lezzetlerini, kendi tarzı ve özgün sunumlarıyla misafirleri ile buluşturan, yeme-içme sektörünün en geniş menülerinden birine sahip, özgün mimari ve dekorasyonu ile huzur ve keyifle vakit geçirilebilecek, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasıyla geniş kitlelere hitap eden bir yerdir.

Gelecek hedeflerimiz içerisinde, bulunduğumuz sektöre de katkıda bulunacak olan eğitim ve danışmanlık hizmetleri, franchising çalışmaları gibi sektöre yön verecek girişimler ile yurtdışı çalışmaları da yer almaktadır.En büyük arzumuz, verdiğimiz hizmeti lezzet ve keyfe çevirmektir... “La Woqqa Ekibi”